Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija nakon priprema u Mariboru počinju s natjecanjima u Zlatnoj skupini Europske lige uz prijenos na SPTV-u.
Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija nakon priprema u Mariboru odlaze na desetodnevnu turneju, gdje će odigrati tri gostujuća susreta u našoj Zlatnoj skupini Europske lige; protiv Belgije, Ukrajine i Makedonije. Potom slijedi povratak u Hrvatsku te uzvrati s istim suparnicima u Zadru, gdje je i Final Four, kojem smo domaćini 24 . i 25. lipnja.
Utakmice Zlatne lige uživo gledajte na našem programu, a prva je na rasporedu u subotu 27. svibnja od 16.50.