Pratite prijenos posljednje utakmice u skupini naših odbojkaša u nedjelju, 18. lipnja, od u 20 sati iz ŠC Višnjik, a protivnik je Belgija.
U prošlom, 5., kolu Hrvatska je s 3:2 svadala Sjevernu Makedoniju ostvarivši prvu pobjedu u skupini Zlatne europske lige.