Nakon poraza od Belgije na otvaranju Zlatne europske lige hrvatski odbojkaši u srijedu, 31. svibnja, u poljskom Lodzu igraju s Ukrajinom uz prijenos na SPTV-u.
Nakon dvotjednih mariborskih priprema u krnjem sastavu, hrvatska odbojkaška reprezentacija odigrala je prvi službeni susret u Zlatnoj europskoj ligi. U 1. kolu su u Kotrijku poraženi od Belgije 3:1. Odbojkaši u srijedu, 31. svibnja, u poljskom Lodzu igraju s Ukrajinom.
Prijenos susreta pratite na našem programu od 18.50.