Australke u finalu

21/04/19

Australke u finalu

SAŽETAK

Australska ženska teniska reprezentacija igrat će u finalu Fed Cupa.

Australska ženska teniska reprezentacija pobijedila je u Brisbaneu Bjelorusiju s 3-2 i izborila finale Fed Cupa, njihovo prvo od 1993. godine.

U nedjelju je u Brisbaneu prvo Ashley Barty s 6:2, 6:2 slavila protiv Arine Sabalenko, da bi Viktorija Azarenka s 6:1, 6:1 nadigrala Sam Stosur. Odluka je pala u parovima gdje su Australke u neizvjesnom meču slavile sa 7:5, 3:6, 6:2.

U drugom polufinalu u Rouenu Francuska i Rumunjska igraju 1-1 nakon prvog dana.