Od srca čestitamo

25/11/18

Od srca čestitamo

SAŽETAK

Hrvatski olimpijski odbor uputio je čestitku tenisačima na osvajanju Davis Cupa.

Osvajanje Davisova kupa nakon trijumfa nad Francuskom u Lilleu, hrvatskoj teniskoj reprezentaciji čestitali su predsjednik i glavni tajnik Hrvatskog olimpijskog odbora Zlatko Mateša i  Josip Čop. 

"Drugim usponom na krov Svijeta, i to kao posljednji osvajači Davisova kupa u ovom formatu, ispunili ste velikim ponosom sve sunarodnjake u domovini i  iseljeništvu. U ime hrvatske olimpijske obitelji svima vama, izborniku i članovima stručnog stožeru te Hrvatskom teniskom savezu od srca čestitamo ovaj povijesni naslov svjetskog momčadskog prvaka", stoji u čestitki čelnika HOO-a.