Švicarska mješovita teniska reprezentacija osvojila je Hopman Cup.
Švicarska mješovita teniska reprezentacija za koju su igrali Roger Federer i Belinda Benčič drugu je godinu zaredom osvojila naslov pobjednika Hopman Cupa u Perthu, kao i lani u finalu je Švicarska svladala Njemačku, koju su predstavljali Alexander Zverev i Angelique Kerber, s 2-1.
Švicarsku je u vodstvo doveo Federer svladavši Zvereva s 6:4, 6:2, na 1-1 izjednačila je Kerber koja je nadigrala Benčič s 6:4, 7:6 (6), da bi u susretu mješovitih parova Švicarska bila uspješnija s 4:0, 1:4, 4:3 (4). Sama je završnica bila iznimno zanimljiva, Njemačka je povela 4:3 u skraćenom "tie-breaku" odlučujućeg seta i tako stigla do dvije meč-lopte, ali obje na servis Federera. Nakon što je Švicarska osvojila sljedeći poen i došla na 4:4, igrao se odlučujući poen, a nakon gotovo 20 udaraca u izmjeni sretniji i spretniji su bili Švicarci.