Nogometaši Dinama sa Slavenom će se boriti za polufinale Kupa.
U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) održan je ždrijeb četvrtfinala Hrvatskog kupa. U 'bubnju' se našlo sedam prvoligaša Dinamo, Hajduk, Rijeka, Lokomotiva, Osijek, Inter i Slaven Belupo i trećeligaš Vinogradar.
Nije bilo nositelja, pa su svi parovi bili mogući.
Branitelj naslova Dinamo igrat će protiv Slaven Belupa, Lokomotiva će ugostiti Rijeku, Hajduk putuje u Osijek, dok će se u Zaprešiću sastati Inter i Vinogradar.
Utakmice četvrtfinala igraju se 5. prosinca.