Martić u četvrtfinalu

05/04/19

Martić u četvrtfinalu

SAŽETAK

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Charlestonu.

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Charlestonu. U susretu 3. kola nadigrala je Amerikanku Jessicu Pegulu s 2:6, 6:3, 6:2 za dva sata i 10 minuta igre.

Martić (WTA 53.) je preokrenula dvoboj protiv 81. igračice svijeta Pegule, koja je dobila prvi set oduzevši triput servis Petri. Dućanka je u preostala dva seta jako popravila igru, drugi set je dobila s tri "breaka" servisa Amerikanke, a u trećem setu je nakon vodstva 2:0 dopustila Peguli da izjednači, da bi potom u furioznoj završnici dobila zadnja četiri gema u meču. 

Martić sada u četvrtfinalu ide na Švicarku Belindu Benčić, 21. igračicu svijeta.