Hokejaši Medveščaka izgubili su na gostovanju kod Innsbrucka 3:2.
Hokejaši Medveščaka u svom su 26. ovosezonskom nastupu u EBEL-u izgubili na gostovanju kod Innsbrucka 3:2 (0:0, 1:0, 2:2). Bio je to osmi uzastopni poraz Medveščaka koji je ostao bez gotovo svih stranih igrača.
Strijelci za Medveščak, koji je u Innsbrucku nastupio sa samo 15 igrača, bili su Luka Jarcov (43:56) i Ivan Janković (56:07). Medveščak je i dalje pretposljednji, 11. na ljestvici s 21 bodom.
U petak će Medveščak ugostiti Albu Volan.